ALEXANDER PAVLOV SS16

ALEXANDER PAVLOV SS16

27.07.2016

ALEXANDER PAVLOV pavasara/vasaras 2016 kolekcijas “Zieds no sen senās grāmatas” iedvesma smelta no pasakaini skaista, trausla ziediņa, kas savu romantisko stāstu klusībā ir glabājis starp kādas senas grāmatas lapas pusēm.

“Tavās rokās nonāk kāda sena grāmata, kuru Tu viegli pāršķirsti.  Tā pēkšņi apstājas kādā atvērumā un Tev pretī paveras zieds. Skaists, trausls un mīlestības pilns. Kas bija šī noslēpumainā sieviete, kas to tur atstāja? Kādu romantisku, vasaras silto vakaru, stāstu viņa ielika šeit, starp šīm lapaspusēm, šajā ziedā?”

Aleksandrs Pavlovs spēlējas ar seno noslēpumu un uzbur šo netveramo sievietes tēlu mūsdienās. Tā ir sieviete ziedošā puķu dārzā. Klasiska, romantiska un īsta. Viņa plaukst, elpo un staro mīlestībā.

Kolekcijas tērpi ir iespēja ielūkoties nezināmajā, plaukstošo puķu dārzā un pakavēties sajūtās, kad mīl līdz sirds dziļumam un dziļāk. Būt īstai un ziedēt, tā lai visiem pārējiem reibst.

Jaunā ALEXANDER PAVLOV kolekcija caur mūsdienīgiem materiāliem un mūsdienīgu sievietes tēlu ļauj izdzīvot šo romantisko stāstu vēl un vēl.