SALT

Mode - tā ir valoda! Tas ir veids, kā parādīt savu personību un pastāstīt par sevi pat nesākot runāt! 

Inka stils

Pie "Inka stils" var aplūkot un nopirkt tērpus no jaunāko tērpu kolekcijām. Ekskluzīvi, no dažādu tekstūru un faktūru audumiem. Īpaši piegriezumi,kas ļauj izskatīties stilīgi un moderni jebkurai figūrai. 

DACE BAHMANN

Zīmols DACE BAHMANN jaunajā rudens un ziemas kolekcijā turpina sportiski sievišķīgo tēmu, ko atsvaidzina ar 70 to gadu niansēm. Dominējošie materiāli ir dabīgā āda, zīds un trikotāža, krāsu gamma ir ieturēta sākot no melni baltā līdz bēšajam, bordo un piesātināti zaļajam tonim. 

ALEXANDER PAVLOV SS16

ALEXANDER PAVLOV pavasara/vasaras 2016 kolekcijas “Zieds no sen senās grāmatas” iedvesma smelta no pasakaini skaista, trausla ziediņa, kas savu romantisko stāstu klusībā ir glabājis starp kādas senas grāmatas lapas pusēm. 

Morta Nakaite

Eksperimentāla kolekcija par klusumu, tīrumu un jutekliskuma stāvokli. Mortas kolekcijas ideja ir skulpturāli, rāmi silueti kombinēti ar netradicionālu tekstūru meklējumiem, kuru mērķis ir nodot maiguma un skaidrības sajūtu.

".... Kādā dienā vīrietis pamodās un klusi izgāja uz ielas. Ziema atkal bija klāt."

Anna Gulbe

Kolekcijas “Press start” iedvesma nākusi no tēmas “Muzejs”, kas strauji radīja personīgo interesi par astronomijas muzejiem, pievēršoties tieši meteroītu/asteroīdu tematikai, kas papildus sasaistīts ar klasisko videospēli “Asteroids”. 

Madara Botmane

Madaras Botmanes tērpu kolekcijas “NeSejasEsejas” iedvesmas avots ir Henrika Ibesena luga “Kad mēs mirušie mostamies”. Tajā risinātā tēma par mākslinieka “izdegšanas” sindromu dizainerē radīja jautājumus par cilvēka patieso seju, kas tiek slēpta no apkārtējo acīm. Šī tēma Madarai Botmanei šķita saistoša, lai izveidotu savu stāstu par “izdegšanu” un “NeSeju”.

Leny Tomy Factory

Jaunās Kolekcijas nosaukums ir “La Petit Princess”, kas ir stāsts par mazu franču princesīti un viņas draugiem, kolekcijas tēmai esmu iedvesmojusies no ceļojuma pa Luāras ieleju, Francijā apmeklējot neizsakāmi skaistās un greznās Luāras pilis. Jauno kolekciju visu caurvij saldā un skaistā sarkanā rožu smarža. Kolekcijā ir iekļautas skaistas un elegantas princešu kleitas un uzvalki mazajiem džentelmeņiem. 

Justina Semčenkaitė

Mūsdienās meitenes bieži vien iespaidojas no televīzijā un internetā redzētā un, lai gūtu atzinību no apkārtējiem, atsakās no sava dabiskā izskata, kas liedz viņām attīstīties kā personībām. Kolekcija jeb manifests "Meiteņu spēks" atklās sabiedrības pārprastos skaistuma standartus, tos parādot ar pārspīlētām un izteiktām detaļām un caur humoru liekot paskatīties uz reālām mūsdienu problēmām.

Una Bērziņa

Kolekcija veidota ietekmējoties no Bauhaus stila ģeometrijas, kas apvienojas ar personīgajiem bērnības iespaidiem un notikumiem: skolas formām, stingro disciplīnu, uzvedības normām, audzināšanu. Visiem bija jābūt vienādiem, izlekt nebija pieņemts, tāpēc cilvēks bija kā čaulā, aiz kuras nebija redzama individualitāte.

Šlipses, rokassprādzes, brilles veidotas sadarbībā ar Lieni Ventnieci.

Ieva Bēržvade

Ievas Bēržvades kolekcija "Gender" ir par dzimuma lomu, kuru spēlējam sabiedrībā. "Vecāki un sabiedrība apzināti vai neapzināti mums iemāca pareizos lomas spēles noteikumus, un mēs dzīves laikā tiem sekojam. Tomēr diemžēl tas mums neļauj attīstīties, jo jebkuri ierobežojumi ierobežo to, ko mēs iedomājamies par iespējamu esam, vai to kādas izvēles mēs dzīves laikā izdaram."

Liucija Kvasyte

Es cenšos veidot drēbes, kuras būtu komfortablas, unikālas, bet tajā pašā laikā vienlīdz svarīgi ir veidot modi ar kādu vēstījumu, lietas, kuras tajā mirklī man šķiet nozīmīgas. Reliģija ir viena no tām. Kolekcijā „Dievs izglābs pankus” būs redzama panku subkultūras anarhija prestatīta harmonijai, kuru sniedz baznīca. Personīgi es redzu ļoti daudz sakarību un līdzību starp šīm divām pusēm. Vēsturiski, panki vienmēr ir atļāvušies nebaidoties pārkāpt likumus un visur pieņemtās normas, izpaužot savu viedokli un cīnoties par savu ticību.