Atklās "Bērni pielaiko karjeru" izstādi

Jau pavisam drīz, 6.augustā, plašākai apskatei nonāks projekta galaprodukts jeb ceļojošā izstāde „Bērni pielaiko karjeru”, kuras mērķis ir popularizēt sevis izzināšanas prasmju nozīmi karjerā, vēršot uzmanību bērnu un jauniešu motivēšanai un talantu izzināšanai. Izstāde būs aplūkojama Liepājā un turpinās savu ceļu pa dažādiem Kurzemes novadiem. Projektā iesaistītas tādas personības kā Agnese Rakovska, Kristaps Porziņģis, Mārtiņš Sirmais, Agnese Jēkabsone, Elita Patmalniece, Eva Ikstena u.c.,  kuri iepazīstināja bērnus ar savu ceļu uz panākumiem.

Radošā procesā top vērtīgas idejas!

Liepājas modes svētku tapšanas procesā katru gadu satiekas radošas, talantīgas un spēcīgas personības, lai ikvienam šī diena kļūtu par skaistiem svētkiem. Ir cilvēki, kuri māk pasauli darīt krāsaināku un iedot lietām, vietām, sajūtām īpašu noskaņu, - tāda ir Agnese Matisone, Jānis Rudzītis un Zane Bluķe. Mēs esam par svētku svinēšanu, par dzīves svinēšanu! 

Liepājas Dizaina un Mākslas vidusskolas audzēkņu krāšņā modes skate

Koncertzālē "Lielais dzintars" 7.jūnijā norisinājās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ikgadējā kvalifikācijas darbu modes skate, kurā savus radītos darbus demonstrēja Vizuālā tēla stilistu, Apģērbu dizaina, Ādas izstrādājuma dizaina un Metāla izstrādājuma dizaina programmu vidusskolas audzēkņi. Šī gada kvalifikācijas darbu skates tēma bija "Mūzika un māksla", kur kolekcijās bija vērojamas ļoti atšķirīgas pieejas, kas padarīja skati krāsņu un tīkamu ikvienam apmeklētājam.

Liepājas Modes svētki 2016 pārsteigs ar vēl nebijušu pasākumu kopumu

Šī gada 6. augustā jau trešo reizi Liepājā norisināsies Liepājas modes svētki, kuri šogad piedāvās iesaistīties trīs dažādos notikumos. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja redzēt krāšņu, starptautisku modes izrādi „Skaistuma Simpozijs”, kura notiks vienā no Liepājas ievērojamākajiem vēsturiskajiem objektiem – atpūtas un darījumu centrā „Romas dārzs”, bez maksas apmeklēt izstādi „Bērni pielaiko karjeru”, kā arī iesaistīties radošajās darbnīcās „Drosme mācīties”, kuru ietvaros norisināsies mākslas un dizaina darbu konkurss. 

Liepājas Modes svētki 2016 jau tuvojas!

Liepājas modes svētki 2016 jau pavisam drīz, 6.augustā, pārsteigs ar plašu programmu, kurā ikvienam būs iespēja atrast sev tīkamāko nodarbi! Modes svētki katru gadu piedāvā kaut ko īpašu un vēl neredzētu, šogad vēlamies vērst uzmanību ģimeniskām vērtībām un estētikas, etķetes nozīmi mūsu ikdienā, kā arī ieraudzīt modi tās dažādajās šķautnēs un mākslas formās! 

Tiekamies jau pavisam drīz, kad vasara vēl tikai rit pilnā sparā -  6.augustā! 

Latvijas Mākslas akadēmijas kvalifikācijas darbu 2016 skate

Š.g. 2.jūnijā devāmies uz Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Dizaina nodaļas Modes mākslas studentu modes skati, kurā tika izrādītas studiju gada garumā tapušās bakalaura un maģistra programmas studentu radītās kolekcijas. Šoreiz mūsu uzdevums bija ne tikai apskatīt paveikto, bet arīdzan izvēlēties kolekcijas,  no kurām dažas būs redzamas jau 6. augustā modes izrādē "Skaistuma Simpozijs". 

Paldies!

Esam aizvadījuši otros Liepājas modes svētkus. Paldies visiem, kas apmeklēja lekcijas, izstādi/pārdošanu "Atklājums!" un modes izrādi "Skaistuma simpozijs". Paldies sponsoriem, atbalstītājiem, dizaineriem, modeļiem, brīvprātīgajiem un protams - apmeklētājiem, kuri ar savām ovācijām īpaši atbalstīja liepājnieku kolekcijas. 
 

Liepājas modes svētki jau rīt!

Ar Latvijas un ārvalstu modes dizaineru un modes zīmolu pārstāvju ierašanos Liepājā, sestdien, 8.augustā tiks svinēti jau otrie Liepājas modes svētki. No 10:00 līdz 17:00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks līdz šim vērienīgākā modes un dizaina izstāde „Atklājums!”. No 11:00 līdz 15:00 kinoteātra „Balle” zālē notiks lekciju cikls „Apģērba dizaina loma ekonomikā un jaunākās tendences”. Krāšņā modes izrāde „Skaistuma simpozijs” ikvienu pārsteigs Liepājas teātrī no pulksten 20:00 – 22:00.

Liepājas modes svētkos kinoteātrī „Balle” notiks lekcijas par modes dizainu

Liepājas modes svētku ietvaros sestdien, 8. augustā laika posmā no 11:00 līdz 15:00 kinoteātra „Balle” zālē notiks lekciju cikls „Apģērba dizaina loma ekonomikā un jaunākās tendences”. Ar savu pieredzi dalīsies modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs, ekonomiste Ilona Platonova, Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas katedras vadītājs Aigars Bikše un modes māksliniece Asnāte Smeltere. Viņu stāstītais būs saistošs ne tikai topošajiem māksliniekiem un drēbniekiem, bet ikvienam interesentam, kas vēlas uzzināt, kā rodas iedvesma tērpu radīšanai un uzņēmējdarbības uzsākšanai.